Внимание

JUser: :_load: Не може да бъде зареден потребител с номер: 70

Николай Куманов остана 14-ти в Италия

11 Октомври 2006
Николай Куманов (Ямаха) се класира 14-ти в клас МХ1 на финалния кръг от силния международен шампионат по мотокрос "Интернационали Италия"
Николай Куманов (Ямаха) се класира 14-ти в клас МХ1 на финалния кръг от силния международен шампионат по мотокрос "Интернационали Италия", който се проведе вчера в Гадзане ди Презелие. Българинът зае 13-то и 15-то място в отделните маншове, а в крайното класиране за 2006 година е 23-ти с три участия.

Петър Петров (Ямаха) пък се класира седми в последния кръг от отворения шампионат на Германия по мотокрос в клас 80 куб.см. В конкуренцията на над 100 млади пилоти той зае 5-то и 11-то място в двата старта. В крайното класиране за шампионата Петров е 9-ти.

Междувременно в Самоков вчера се проведе първото издание на купа "Бубов", в памет на легендарния състезател и треньор по мотоциклетизъм Димитър Бубов.

Победители станаха Иван Петров (Кавазаки) в клас 65сс, Християн Илиовски (КТМ) в клас 80сс, Росен Тончев (КТМ) в клас 125сс и Бончо Аврамов (Хонда) в клас 250сс.