Внимание

JUser: :_load: Не може да бъде зареден потребител с номер: 70

10 медала за България от Балканския шампионат по мотокрос за '2006

15 Ноември 2006
Десет отличия спечелиха българските пилоти в балканския шампионат за 2006г., съобщиха от Българската федерция по мотоциклетизъм

Десет отличия спечелиха българските пилоти в балканския шампионат за 2006г., съобщиха от Българската федерция по мотоциклетизъм. Златни медали завоюваха Николай Колев (клас 80сс), Росен Тончев (125сс) и Николай Куманов (250сс), със сребърни медали са Били Илиев (65сс), Николай Йовчев (80сс) и Теодор Тотев (250сс), а бронзови спечелиха Майкъл Иванов (65сс), Александър Георгиев (125сс) и Бончо Аврамов (250сс). Тимът на България стана балкански шампион в отборното класиране.
Балканският шампионат през 2006г. се състоеше от 5 кръга, последният от които се проведе вчера в Гевгелия, Македония. Победителите във всички класове бяха от България. Убедителен успех с пълен актив точки постигнаха Петър Петров в клас 80сс и Николай Куманов в клас 250сс. В клас 65сс първи стана Майкъл Иванов с 64т., а в клас 125сс – Росен Тончев с 47т.
Официалното награждаване на балканските шампиони ще се състои на 16 декември (събота) в резиденция “Бояна” в София.

Класиране във финалния кръг от балканския шампионат по мотокрос – Гевгелия, Македония: